Marzena Kaczyńska_portret
Lucyna Wawrzynek_portret

Marzena Kaczyńska
Członek Zarządu

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Ukończyła Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w firmach usługowych i handlowych. Pracowała jako szef działu personalnego i biura zarządu w dużej grupie kapitałowej, a także w międzynarodowej firmie doradczej. Wdrażała outsourcing kadr i płac w firmie o rozbudowanej terytorialnie strukturze (1800 pracowników).

W Efectivo Sp. z o.o. prowadzi kadry i płace dla dużych Klientów oraz przeprowadza audyty kadrowo-płacowe.

Lucyna Wawrzynek
Członek Zarządu

Specjalista w zakresie rachunkowości i podatków. Świadectwo kwalifikacyjne do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 30353/02.

Ukończyła Rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, a następnie studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse dla zaawansowanych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej, które zdobyła pracując zarówno w międzynarodowej korporacji jak i w polskich firmach, działających w branży produkcyjnej i usługowej, a także w biurze rachunkowym.

W Efectivo Sp. z o.o. nadzoruje zespół księgowych oraz prowadzi księgowość spółek kapitałowych, w tym również podlegających badaniu przez biegłych rewidentów, biorąc aktywny udział w tych badaniach.